Magazin

Aşk-ı Memnu’nun yeni Bihter’i Farah Zeynep Abdullah oldu, tepkiler peşin sıra gelmeye başladı

Son olarak Bergen’le büyük bir başarı yakalayan Farah Zeynep Abdullah’ın yeni projesi belli oldu. Abdullah, tüm dünyayı etkileyen “Aşk-ı Memnu” hikayesini 1900’lerin büyülü atmosferinde seyirciye sunacak “Bihter” projesinde rol alacak. Oyuncunun Bihter karakterini oynayacak olması kısa sürede sosyal medyada gündem olurken tepkiler de beraberinde geldi.

YENİ BİHTER BEĞENİLMEDİ

Yeni projesinin yayılmasının ardından haberleri doğrulayan Farah Zeynep Abdullah, Twitter hesabından “Bihter… Acılara yürüyor korkmuyorum” dedi. Bihter rolünü Beren Saat ile bütünleştiren birçok sosyal medya kullanıcısı ise tepki gösterdi. Projeyi izlemeyeceklerini söyleyen kullanıcılar, yapımcılara “Boşuna yapmayın” diye seslenirken bir kısım da Abdullah’ın birçok karakteri çok iyi oynadığını ve Bihter’i de en iyi şekilde oynayacağını söyleyerek destek oldu.

İşte Farah Zeynep Abdullah için yapılan bazı yorumlar..

İlgili Haberler
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Merve Boluğur konserinin bilet fiyatlarının 2 bin 500 TL olduğu iddialarını reddetti!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası