GÜNDEM

Arka Sokaklar’dan hüsrana uğratan haber! Sıkı takipçileri hayal kırıklığı yaşadı

Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği ve 637 bölümdür ekran macerasını hız kesmeden sürdüren Arka Sokaklar dizisi kimsenin beklemediği bir karara imza attı. Senaristliğini Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul ve Metin Arslan’ın yaptığı Arka Sokaklar dizisinin yayın hayatına 45 gün boyunca ara vereceğinin bilgisine ulaşıldı.

Bilindiği üzere 31 Temmuz 2006’dan bu yana yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin yapım şirketinin kanaldan ödeme alamamasından ötürü ara verme kararı alındığı iddiası ileri sürülmüştü.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Erler Film yetkilileri, kanaldan ödeme alamadıkları yönündeki iddiayı kesin bir dille yalanlarken, 45 günlük ara verileceği iddiasını da doğruladı.

Ara verme kararının yapımcı Türker İnanoğlu’nun kararı olduğu öğrenilirken Kanal D’nin ilerleyen süreçte nasıl bir yayın planı uygulayacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Yönetmenlik koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu ve televizyon ekranlarının en uzun ömürlü yapımlarından biri olan Arka Sokaklar dizisinin yalnızca 1 bölüm stoğu bulunuyor.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   SGK'nın ödemediği ithal kanser ilacı için mahkemeden karar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
ERTAN HABER