Spor

Arjantin ismi kaldırıldı! Final öncesi metro durağının adı değişti

2022 Dünya Kupası’nda şampiyonun belli olacağı final karşılaşması öncesinde Paris’te bulunan Arjantin isimli istasyonun adı değişti.

Reuters’ta yer alan haberde, Paris’teki bir metro hattında yer alan Arjantin isimli istasyonun adının Fransa olarak değiştirildiği belirtildi.

Haberde, Fransa’nın 2022 Dünya Kupası şampiyonu olması halinde kutlamalarda bir sorun yaşanmaması için 2 bin 750 polisin Paris’te görevlendirildiği belirtildi. Toplamda ise 14 bin polisin görev yapacağı aktarıldı.

Ek olarak Fransa’nın şampiyonluğunda kutlamaların merkezi olması beklenen Şanzelize Caddesi’nde yer alan dükkanların zarar oluşmaması adına kepenklerini kapattığı kaydedildi.

KAYNAK: NTV SPOR
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   İngiltere'de 7 gollü çılgın maç! Lideri 5 golle devirdiler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası