Spor

Anlaşma sağlandı! Onur Bulut imzayı atıyor

Kayserispor Kulübü, iki önemli futbolcusu ile söz kesti ve hafta sonu resmi imzalar atılacak.

Antalya kampında görüşülen ve sözleşme uzatması için söz birliğine varılan Onur Bulut ile Emrah Başsan, Kayseri’de resmi sözleşmeye imza atacak.

Kayserispor Başkan Vekili Ali Çamlı, Antalya kampında görüşülen iki futbolcu ile hiçbir sorun olmadığını ifade etti.

Ali Çamlı, kamp çalışmalarını başarıyla tamamlayan Onur Bulut ile 3 yıllık, bu hafta Emrah Başsan ile de 2 yıllık sözleşme yapılacağını açıkladı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Jorge Jesus: Söz verdim, sözümden dönmem!

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası