Spor

Anadolu Efes, Beşiktaş karşısında zorlanmadı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde Beşiktaş Emlakjet ise Anadolu Efes karşı karşıya geldi.

Hücumda baştan sona çok etkili bir performans ortaya koyan Anadolu Efes, Rodrigue Beaubois’nin iyi oyunuyla maçı 99-86 kazandı.

Bu sonuçla Anadolu Efes, toplamda 7 galibiyete ulaştı. Koç Ergin Ataman’ın ekibi, gelecek hafta sahasında TOFAŞ’ı ağırlayacak.

Ligde üst üste 4. yenilgisini alarak formsuz gidişatını sürdüren Beşiktaş Emlakjet ise İzmir’de Aliağa Petkimspor ile karşılaşacak.

1. Çeyrek: 22-26
Devre: 46-54
3. Çeyrek: 66-77

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Hatayspor - Kayserispor! CANLI

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası