Genel

Amy Winehouse’un Babası Çekilecek Film İçin Başrol Oyuncusunu Eleştirdi: “Kızıma Benzemiyor”

Henüz 27 yaşındayken hayatını kaybeden dünyaca ünlü şarkıcı Amy Winehouse’un hayatı film oluyor bildiğiniz gibi. Yaşadığı aşkları ve acıları, hayatını kaybettikten sonra bile sevenlerinin aklında taze bir şekilde yaşamaya devam eden Winehouse’un hayatı, en ünlü şarkılarından biri olan Back to Black’in ismini taşıyacak film ile beyazperdeye serilecek. Winehouse’un babası ise başrol oyuncusu hakkında ilk kez yorumda bulundu ve ‘Kızıma benzemiyor’ dedi. Gelin birlikte bakalım. 👇🏻

14 Eylül 1983 yılında dünyaya gelen Amy Winehouse, henüz 27 yaşındayken 23 Temmuz 2011’de hayata veda etti.

Kendine has tarzı ve güçlü sesiyle RnB, soul ve caz üçlüsünün kraliçesi olarak tanınan İngiliz şarkıcı, “Back To Black”, “You Know I’m No Good”, “Rehab” gibi şarkılarıyla herkesin gönlüne taht kurmuştu.

Winehouse’un hayatına dair en önemli detaylardan bir tanesi de eşi Blake Fielder-Civil’di. İkili arasındaki büyük aşk hüsranla sonuçlanmış ve 2009’da boşanmışlardı.

Winehouse’u uyuşturucuya başlatan isim de eşi Blake Fielder’di.

Şarkıcının vefatından sonra çekilen bu fotoğraf görenlerin yüreklerini dağlamıştı. Hala son derece ikonik bir görsel.

Gelelim filme; Back to Black şarkısının adını taşıyacak olan filmin hazırlıkları hala devam ediyor. Başrolde ise Winehouse olarak Marisa Abela’yı izleyeceğiz.

Filmden ilk kare geçtiğimiz günlerde yayınlandı. İngiltere’nin başkenti Londra’da yapılan film çekimlerini Sam Taylor-Johnson üstleniyor.

Filmden gelen ilk fotoğrafların ardından Amy Winehouse’un babası Mitch Winehouse oyuncu kadrosu hakkında yorumda bulundu.

Dizide Mitch Winehouse’u Eddie Marsan canlandırıyor. Basına yansıyan eski fotoğrafların yerini tutuyor gibi görünen film fotoğrafları hakkında ilk yorumu ise kızını canlandıran Marisa için oluyor.

Eddie Marsan’ın ise kendisine gerçekten benzediğini söylüyor. 

‘Görünüşe çok fazla vurgu yapılıyor. Çünkü Hollywood’da gerçek hayattaki karakterlerine benzemeyen pek çok aktör örneği var.’

“Marisa, her ne kadar tam olarak Amy’ye benzemese de bu rol için harika bir seçim.”

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Geçtiğimiz Hafta Televizyon ve Dizi Dünyasına Damgasını Vuran Olaylar ve Son Dakika Gelişmeleri!

Filmin senaryosunu ise Matt Greenhalgh üstleniyor. Peki siz başrol oyuncusunu Amy’e benzettiniz mi? Gelin yorumlarda buluşalım!

Bakalım nasıl bir şey ortaya çıkacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası