TV & SİNEMA

Amazon’a Özel Marvel Dizileri Geliyor: İlk Dizi Açıklandı

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri ile son aylarda çok sayıda yeni kullanıcı kazanan Amazon, bugün büyük bir haberle daha gündeme geldi. Şirket, Sony Pictures bünyesindeki Marvel karakterlerine odaklanan diziler için ‘sipariş verdiğini’ açıkladı.

Amazon tarafından paylaşılan detaylara göre bu dizilerden ilki, Cindy Moon’u konu alan Silk: Spider Society olacak. Cindy Moon, Marvel evreninde Peter Parker ile aynı örümcek tarafından ısırılmış Kore kökenli bir kadın idi. Süper kahraman adı ise ‘Silk’ oluyordu.

  • Amazon’un gelecekteki Marvel dizilerine kavuşmamıza uzun süre olsa da şimdiden pek çok dev yapıma ulaşmak için bu bağlantıya tıklayarak Amazon Prime üyesi olabilirsiniz.

Dizinin arkasındaki isimler de açıklandı:

Amazon’da yayınlanacak yeni Marvel dizisi, paylaşılan ilk detaylara göre The Walking Dead’in geliştiricisi Angela Kang tarafından yönetilecek. Dizinin yapımcı tarafındaysa Oscar ödülü kazanan Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün yapımcıları Phil Lord ve Christopher Miller bulunacak. Ayrıca eski Sony Pictures Başkanı Amy Pascal da dizide baş yapımcı olarak yer alacak.

Dizi, kahramanımızın hapisten kaçıp ailesini arayışını ve Silk olmak için yeteneklerinde ustalaşmayı öğrenmesini anlatacak.

Dizi ne zaman yayınlanacak?

Amazon ve Sony, dizinin yayın tarihi hakkında henüz bir bilgi paylaşmadı. Fakat dizinin ABD’de MGM Plus; dünya genelinde ise Prime Video bünyesinde yayınlanacağı açıklandı.

Başka hangi diziler gelecek?

Amazon, Sony ile geliştireceği diğer diziler hakkında ne yazık ki başka bilgi sunmadı. Şu anda geleceğini bildiğimiz tek dizi, Silk: Spider Society.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Yüzüklerin Efendisi Dizisi 'The Rings of Power' İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ERTAN HABER