Afra Saraçoglu ile Mert Ramazan Demir’in aşkı olay yarattı

Yayınlama: 24.06.2023
Düzenleme: 24.06.2023 18:23

2018 yılında birbirlerine aşık olan Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu, 2022 yılında ilişkilerini sonlandırdı. Saraçoğlu, Yazıcıoğlu ile 5 yıl önce bir film setinde tanışmıştı. Ancak ilişkilerinin ‘ihanet’ nedeniyle sona erdiği iddia edilmişti. Afra Saraçoglu ile Mert Ramazan Demir’in aşkı

Afra Saraçoğlu’nun rol arkadaşı Mert Ramazan Demir’le samimi görüntüler vermesinin çiftin ayrılmasına neden olduğu konuşuluyordu.

“ARKADAŞIMIZ” DEDİ

Geçtiğimiz ocak ayında, Mert Yazıcıoğlu ilişkilerinin “normal bir ilişki” olduğunu ve yaşandıktan sonra sona erdiğini belirtirken, “Mert Ramazan”ın sadece bir arkadaşları olduğunu söylemişti. Ancak, mart ayında sosyal medya hesabından Mert Ramazan Demir’i silmesi, aşk söylentilerini daha da güçlendirdi. Afra Saraçoglu ile Mert Ramazan Demir’in aşkı

DUDAK DUDAĞA YAKALANDILAR

Sürekli olarak aşklarını reddeden “Yalı Çapkını” dizisinin yıldızları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in dün yayınlanan dudak dudağa görüntüleri, magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Bu bomba etkisi yaratan görüntüler, sosyal medyada da büyük bir tartışma konusu haline geldi ve insanları ikiye böldü.

Seyran ve Ferit karakterlerine hayat vererek Yalı Çapkını dizisinde büyük bir hayran kitlesi oluşturan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in aşk yaşadıklarını kanıtlayan dudak dudağa görüntüler, yayınlandı. Bu görüntüler, sosyal medyanın gündemini adeta sarsarak büyük bir etki yarattı.

Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu, her seferinde aşklarını inkar etmişlerdi. İlk başta dizi başladığında, Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu ile ilişki yaşamış, ancak kısa sürede ayrılmışlardı.

Ayrılığın nedeni olarak Mert Ramazan Demir gösterilse de, her iki isim de bunu bir türlü kabul etmemişti. Sonunda aşkları belgelenmiş ve çift, birlikte tatil yaparken denizde öpüşürken görüntülendiler.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Ünlü çiftin bu görüntüleri sosyal medyada keskin bir ayrılığa sebep oldu. Bazı kullanıcılar, “Çok sevindim”, “Çok mutlu olun çok”, “Süper yakışıyorlar” gibi olumlu yorumlar yaparak çifti desteklediler. Ancak bazı kullanıcılar ise ünlü çifti sert bir şekilde eleştirerek, “Sevgilinizi yakın bir arkadaşınızla aynı ortamda bulundurmayın”, “Bu hikayede Mert Yazıcıoğlu zarar gördü”, “Arkadaşınıza dahi güvenemeyeceksiniz” gibi yorumlarda bulundular.