Magazin

Adları bir süredir anılıyordu! Son paylaşım “Çağatay Ulusoy, İlkin Tüfekçi aşkı belgelendi” yorumlarına neden oldu

Adı bir süredir anılan Çağatay Ulusoy ile İlkin Tüfekçi cephesindeki gelişme hayranlarını heyecanlandırdı. Aşk dedikodularını yalanlamayan çiftten Tüfekçi’nin Instagram’daki paylaşımı dikkat çekti.

AŞK BELGELENDİ YORUMLARINA NEDEN OLDU

Tüfekçi’nin, Ulusoy’un daha önce taktığı şapkayı taktığı görüldü. Tüfekçi’nin, Ulusoy’un şapkasını takması, “Aşkları belgelendi” yorumlarının çıkmasına sebep oldu.

GEÇEN GÜN DE DİKKAT ÇEKEN BİR PAYLAŞIM YAPTI

Ulusoy, yedi yıldır birlikte olduğu Duygu Sarışın’dan geçtiğimiz haftalarda ayrılmıştı. Tüfekçi, geçen günlerde ise Ulusoy’un tutkunu olduğu tekne ve balık paylaşımı yapması dikkat çekti.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Civan Canova'nın ölümü sanat dünyasını yıktı! Paylaşımlar art arda geldi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası