GÜNDEM

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’dan Başkent Kulusi’nde önemli açıklamalar

Kanal 7 Ankara temsilcisi ve Haber 7 yazarı Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulusi Programının bu haftaki konuğu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ oldu.

Bakan Bozdağ’ın açıklamaları şu şekilde;

EKREM İMAMOĞLU KARARI

Bakan Bozdağ İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’na, YSK üyelerine hakaret ettiği gerekçesiyle 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası ve siyasi yasak kararı verilmesi hakkında “Yargıtay, süreci onaylamış bitmiş gibi bir algı operasyonu yapılıyor. mağduru oynamayı, mağdura yatmayı tercih eti. Türk haklı mağdura yatanı sevmez dedi. Türk halkını kandırabileceklerini düşündüler.” dedi.

“TAYYİP BEY’E ÖYKÜNÜYOR”

Sayın İmamoğlu Tayyip Bey’e çok öykünüyor. Etrafındakiler de Tayyip Bey’in hikayesine benzer bir hikayeyi Sayın İmamoğlu üzerinden Türkiye’ye sunabilir miyiz diye büyük bir çaba içerisindeler. Bu ikisini mukayese etmek çok yanlış. 

Haberin Ayrıntıları Geliyor…

Son dakika gelişmelere anında ulaşmak için Haber7 uygulamasını akıllı cihazlarınıza (iOS, Android) kurabilir, Twitter’da @Haber7 hesabını takip edebilirsiniz.

App Store Google Play Takip Et

 

 

 

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Acun Ilıcalı’nın dizisi reyting kurbanı oldu! Kadere Karşı'nın bitirilmesi kararlaştırıldı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası