TV & SİNEMA

8 yeni film gösterimde!

Afetname

Filmin yönetmenliğini Ahmet Yaşar Gümüş yapıyor.

Bir Türk Masalı

Evvel zaman içinde Yiğit’in Peri Kız’a aşkı için “Aydınlık” ile “Karanlık” tarafın oyununa dahil olduğu fantastik bir hikâyeyi anlatan Bir Türk Masalı’nın yönetmen koltuğunda Toprak Sergen oturuyor.

Buluttaki Gölge (Shadow in the Cloud)

Shadow in the Cloud, II. Dünya Savaşı sırasında elindeki gizli belgelerle mürettebatının tamamı erkeklerden oluşan bir B-17 bombardıman uçağına katılan yüzbaşı Maude Garrett’ın, hem mürettebatın cinsiyetçi önyargılara hem de uçağa içeriden bir tehdit oluşturan gizemli bir varlığa karşı mücadelesini anlatıyor.

DC Süper Evciller Takımı (DC League of Super-Pets)

Film, Metropolis’te Superman’le birlikte suça karşı savaşan Süper Köpek Krypto’nun, kaçırılan Superman ve Adalet Birliği üyelerini kurtarmak için kurduğu ekiple birlikte verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Hawar 2

Film, çocuk sahibi olmak isteyen Hakan ve Pelin çiftinin, Pelin’in bunun için bir tılsım yaptırması sonrası başlarından geçenleri konu ediniyor.

Mini Fenomen

Film, youtuber olmaya çalışan bir çocuk ile yakın arkadaşının hikâyesini anlatıyor.

Vesvese: Cin Fısıltısı

Film, deneyimlediği gizemli olaylarla ailesini ve kendisini zor bir süreçte bulan Doğa’nın, ailesiyle birlikte bu duruma çözüm bulmaya çalışmasını konu ediniyor.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Deadpool 3 Vizyon Tarihi, Sürpriz Duyuruyla Açıklandı!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
ERTAN HABER