Genel

2077’de mi Yaşıyoruz? Dünyanın En Büyük Striptiz Kulübü Artık Robot Koruma Kullanmaya Başlayacak!

Renkli gece hayatı nedeniyle ‘Günah Şehri’ olarak adlandırılan Las Vegas’taki dünyanın en büyük gece kulübü, yeni güvenlik görevlilerinin devasa bir robot olduğunu açıkladı! Daha önce striptizci robotlar ile gündeme gelen kulübün paylaştığı detaylar için buyurun… 👇

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/news/weir…

ABD’nin Las Vegas şehri bildiğiniz gibi kulüplerden kumarhanelere kadar renkli gece hayatı ile tüm dünyaya ‘Günah Şehri’ olarak nam saldı.

Geçtiğimiz günlerde ise Las Vegas’ta bulunan dünyanın en büyük striptiz kulübü Sapphire Gentlemen’s Club, kulübün güvenliği konusunda aldıkları enteresan kararla gündeme geldi.

Kulüp, sosyal medyada yaptıkları açıklamayla Kanada’dan getirilen Mech ‘The Bot’ Johnson adı verilen özel bir robotun robotun güvenlik görevlisi olarak kullanılacağını açıkladı!

Her sene Las Vegas’ta gerçekleşten tüketici elektronik fuarı sırasında halka tanıtılan robot yaklaşık 4 buçuk metre uzunluğunda ve 4.4 ton ağırlığında…

Striptiz kulübünün yönetici ortağı Peter Feinstein konuyla ilgili “Dünyanın en büyük kulübünde tabii ki dünyanın en devasa koruması olmalıydı.” dedi.

Kulübün resmi Instagram sayfasında da “Robot, elektronik fuarını ele geçiren yapay zeka botlarından sizleri kurtararak tüm hafta sonu gönlünüzce eğlenmenizi sağlayacak!” açıklaması yapıldı.

Paylaşımı merak edenler için şöyle bırakalım 👇

Tanıtımın ardından kulüpte 2018 yılında kullanılan striptizci robotlar da yeniden gündeme geldi…

Hem Terminatör benzetmesi, hem de robotların günlük hayata entegre edilmesi tabii ki sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

Bir kullanıcı “Kesinlikle bulaşmak istemeyeceğiniz bir koruma, keşke orada olup selfie çekebilseydim” yorumu yaparken robotun çok yavaş hareket ettiğini ve acil durumlarda işlevsiz kalabileceğini söyleyenler de oldu.

Siz ne düşünüyorsunuz bu olay hakkında? Haydi yorumlara!

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Damacana almaktan sıkılanlara en iyi su arıtma cihazları 2023 tavsiyeleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası